Transport mebli Kraków - cennik

Firma przeprowadzkowa Kraków - cennik

Prowadzona przez nas w Krakowie firma przeprowadzkowa oferuje swoje usługi w bardzo korzystnych stawkach, a świadczy o tym nasz cennik. Oferujemy transport mebli z mieszkań i domów, przedsiębiorstw, instytucji. Każdą akcję związaną z przewozem mienia dokładnie planujemy i realizujemy ze szczególną starannością. Dopasowujemy się w poszczególnych działaniach do Twoich potrzeb i dostępności czasowej. Podczas przeprowadzek korzystamy z profesjonalnego i nowoczesnego sprzętu.

W jaki sposób zapoznać się z koniecznymi do poniesienia kosztami? W pierwszej kolejności możesz sprawdzić zamieszczony tu cennik. Wiadomo jednak, że ostatecznie pod uwagę bierzemy także wiele innych czynników, o których możesz przeczytać poniżej. Firma Profesjonalne Przeprowadzki Kraków wycenia każdą przeprowadzkę indywidualnie. Dojazd do klienta i osobista wycena przez naszą firmę jest oczywiście GRATIS. Prezentujemy tu przykładowy cennik, który obejmuje transport mebli różnej wielkości.

Przykładowy cennik przeprowadzki

1 samochód + 1 tragarz

120zl/h

1 samochód + 2 tragarzy

180zl/h

1 samochód + 3 tragarzy 

230zl/h

2 samochody + 2 tragarzy

240zl/h

2 samochody + 3 tragarzy

300zl/h

2 samochody + 4 tragarzy

350zl/h

3 samochody + 3 tragarzy

360zl/h

3 samochody + 4 tragarzy

420zl/h

3 samochody + 6 tragarzy

500zl/h

*Przy utylizacji należy dopłacić 650zl za każdą tonę śmieci

Transport mebli cennik

Pomimo powyższego przykładowego cennika obejmującego transport mebli, ostateczny koszt przeprowadzki firm oraz innych uzależniony jest od kilku czynników:

  • ilości przenoszonego mienia
  • wysokości pięter na których wykonywana będzie usługa
  • dostępności windy w budynku
  • odległości między miejscami załadunku oraz wyładunku*
  • usługami dodatkowymi (pakowanie, montaż i demontaż mebli)
  • zabezpieczenie powierzonego mienia (AGD, RTV, Antyki, Pianina, Fortepiany, Sejfy) leży w naszym interesie i jest GRATIS.
*Na terenie miasta Krakowa firma profesjonalne przeprowadzki nie dolicza opłaty kilometrowej za przejechany dystans Zapraszamy do skorzystania z naszych usług transportowych. Przeprowadzki zagraniczne i krajowe mogą przebiegać sprawnie i bez problemów! A prezentowany tu przykładowy cennik potwierdza również to, że koszt przewozu mebli jest nieduży! Warto to wziąć pod uwagę podczas planowania budżetu przenosin.

Nasze usługi są skierowane do wszystkich osób planujących przeprowadzkę w Krakowie. Mogą skorzystać z nich:

  • klienci prywatni,
  • klienci biznesowi,
  • klienci instytucjonalni.

Ofertę transportu mebli podczas przeprowadzki ułożyliśmy tak, aby była możliwie jak najbardziej bogata i różnorodna, gdyż zależy nam na tym, aby każdy mógł znaleźć w niej taką usługę, która idealnie wpisze się w posiadane przez niego potrzeby. To, co odróżnia nas od innych firm, to wyjątkowa troska o zadowolenie klientów. Chcemy być konkurencyjni na rynku firm przeprowadzkowych, dlatego zapewniamy im obsługę na wysokim poziomie, przy zachowaniu atrakcyjnego cennika usług.

Transport mebli i przeprowadzki Kraków - cennik
Transport mebli i przeprowadzki Kraków - cennik
Transport mebli i przeprowadzki Kraków - cennik

Każdą przeprowadzkę zleconą nam przez klientów z Krakowa wykonujemy tanio, a przy tym w pełni profesjonalnie. Nasz zespół to młodzi, bardzo energiczni ludzie. Osoby posiadające wysokie kwalifikacje, dobrze znające się na swojej pracy. Dlatego klienci podejmujący współpracę z naszą firmą przy przeprowadzkach mogą mieć pewność, że staną oni na wysokości zadania w zakresie pakowania, załadunku, transportu oraz rozładunku rzeczy.

Posiadamy specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu nasza ekipa przeprowadzkowa jest tak sprawna i efektywna w działaniu, a każdy realizowany przez nas transport jest w pełni bezpieczny. Dysponujemy rozbudowaną flotą przeznaczoną do przewozu mebli (w tym również wielkogabarytowych), na którą składają się nowoczesne, sprawne techniczne pojazdy o odmiennej przestrzeni ładunkowej. Dzięki temu można powierzyć nam organizację dosłownie każdej przeprowadzki, bez względu na rozmiar oraz charakter wykonywanych prac. Zakresem naszych działań docelowo objęliśmy Kraków i jego najbliższe okolice, ale zamówienia przyjmujemy także od klientów zamieszkujących inne miejscowości na obszarze Małopolski.

Transport mebli i przeprowadzki Kraków - cennik

Planujesz zmianę miejsca zamieszkania lub prowadzonej działalności gospodarczej bądź innej jej formy? Przyda Ci się wsparcie doświadczonej  firmy przeprowadzkowej! Postaw na bezpieczny transport mebli i atrakcyjny cennik, który zapewniamy względem usług dotyczących przeprowadzki!

Formularz kontaktowy