Poradnik

czyli jak przygotować się do przeprowadzki

Przydatne

wskazówki

Pomocne

treści

Najtrudniejszy pierwszy krok, dlatego firma transportowa Profesjonalne Przeprowadzki Kraków udostępnia dla swoich klientów darmowy poradnik, jak profesjonalnie przygotować się do przeprowadzki. Oczywiście, jeśli nie czujesz się na siłach, możesz zlecić to nam, usiąść wygodnie na kanapie, a my zajmiemy się wszystkim. Gdybyś jednak chciał sam przygotować rzeczy do transportu, poniżej udzielamy instrukcji, jak to zrobić.

 

Zdajemy sobie sprawę, że przeprowadzka wiąże się ze stresem, dlatego my, jako firma przeprowadzkowa, chcemy ze swojej strony zapewnić jak najlepsza obsługę, by choć trochę rozładować nerwowość, jaką wywołuje przeprowadzka.

 

Opiszemy teraz punkt po punkcie jak profesjonalnie przygotować się do przeprowadzki:

Wykonanie telefonu do firmy Profesjonalne Przeprowadzki Kraków w celu umówienia się na wycenę usługi transportowej, chyba że jest możliwość wyceny telefonicznie, następnie wybranie odpowiedniego terminu wykonania usługi przeprowadzki.

Skompletowanie niezbędnych rzeczy do pakowania (kartony, worki, taśmy, folie) – oczywiście jeśli jest taka potrzeba, nasza firma przeprowadzkowa po wcześniejszym kontakcie jest w stanie dostarczyć państwu wszystkie potrzebne rzeczy pod wskazany adres, ale jeśli chcą Państwo zaoszczędzić, proponujemy wybrać się do sklepu dyskontowego typu Lidl, gdyż tam można otrzymać kartony za darmo.

Przygotowanie rzeczy do pakowania. Proponujemy zacząć od opróżnienia szaf z ubraniami, a wszystkie ubrania zapakować w foliowe worki. Powoli to na znacznie szybszą realizację przeprowadzki.

Następnie wszystkie ciężkie rzeczy należy zapakować w odpowiednie do wagi kartony. Prosimy starać się pakować książki w kartony max do 30kg, ze względu na to, by podczas noszenia kartony się nie rozrywały.

Szło, porcelana, szyby, lustra, należy owinąć w folię bąbelkową lub papier i starać się układać w taki sposób w kartonach, by całość się nie przemieszczała po kartonie, co znacząco wpłynie na bezpieczeństwo podczas transportu.

Meble, łóżka, sofy, które nie zmieszczą się na klatce schodowej lub w drzwiach trzeba rozkręcić na tyle, by swobodnie przeszły przez futryny w drzwiach.

Pozostałe rzeczy najlepiej zapakować w folie strach, by ich drzwiczki i szuflady nie otwierały się podczas noszenia. Sprzęt RTV, gdy jest taka możliwość, zapakować w kartony od producenta, jeśli nie – prosimy zostawić to nam. Zabezpieczymy to GRATIS we własnym zakresie

To jest nasze 7 punktów profesjonalnej przeprowadzki, teraz znasz nasz sekret, dzięki któremu każdy nasz klient jest zadowolony i może nasz śmiało polecić dalej. Dokładamy wszelkich starań by sprostać powierzonym nam zadaniom, z nami każda przeprowadzka będzie wykonana Błyskawicznie—Bezpiecznie—Bezstresowo 3XB=Profesjonalne przeprowadzki w Krakowie.

Formularz kontaktowy