Sprzedajesz lokal mieszkalny? Remontujesz dom lub biuro? Nie wiesz, co zrobić ze zużytymi przedmiotami codziennego użytku? Skontaktuj się z nami! Opróżnianie mieszkań, wywóz starych mebli oraz ich utylizacja to nasza specjalność, a usługi świadczymy na terenie Krakowa. Zapewnimy Ci kompleksową pomoc w rozwiązaniu tego problemu! Możesz liczyć na to, że wszystkie niepotrzebne rzeczy spakujemy, wyniesiemy oraz dostarczymy na wysypisko.

Profesjonalne i szybkie opróżnianie mieszkań

Prowadząc na co dzień firmę przeprowadzkową, dysponujemy mniejszymi, jak i większymi pojazdami, które służą do wywozu mebli starych oraz tych, które są nadal używane, ale zmieniają lokalizację. Dzięki wieloletniemu doświadczenie w branży wiemy, jak dostosować sposób przewozu przedmiotów do indywidualnych potrzeb klienta. Dopasowujemy również liczbę pracowników, wykonujących usługę, do ilości i wagi transportowanych rzeczy.

Z podjętych zleceń w zakresie opróżniania mieszkań wywiązujemy się zawsze terminowo. Ponadto doradzamy w kwestii przeprowadzek i wywozu mebli oraz ich utylizacji — podpowiadamy, jak zorganizować taką akcję. Zgodnie z przepisami odpady wielkogabarytowe powinny być składowane w odpowiednio do tego przygotowane kontenery. Pojawiają się one w różnych punktach miasta, a następnie po kilku dniach są usuwane wraz z zawartością. Jeśli jednak zdarzy się, że będą pełne, a Tobie zależy na czasie, wezwij nas!

Wywóz starych mebli do utylizacji

Zastanawiasz się, co zrobić ze starymi meblami? Zajmiemy się ich wywozem i utylizacją! Podczas opróżniania mieszkań w Krakowie nierzadko zdarza się, że wyprowadzający się lokatorzy nie wiedzą, w jaki sposób zutylizować szafy, fotele, łóżka, stoły czy inne przedmioty codziennego użytku. Podobny dylemat pojawia się w momencie rearanżacji powierzchni domowej czy biurowej. Jak pozbyć się zbędnych już elementów wyposażenia, kiedy nie każdy jest w stanie samodzielnie wywieźć stare meble? I dlaczego warto skorzystać z usług profesjonalistów takich jak my? Po pierwsze zajmujemy się kompleksowymi usługami związanymi z transportem mebli, czyli wyniesieniem, przewozem oraz utylizacją szaf, łóżek, biurek czy stołów. Po drugie – nie ma dla nas znaczenia, na jakim piętrze znajduje się mieszkanie czy biuro, które czekają na opróżnienie. Po trzecie sprawnie i terminowo zrealizujemy wszystkie zlecenia.

Ile kosztuje opróżnianie mieszkań i wywóz starych mebli na terenie Krakowa?

Cena świadczonych przez nas usług zależy od kilku czynników i ustalamy ją ostatecznie indywidualnie z klientem. Na stronie dostępny jest orientacyjny cennik. Na kwotę opróżniania mieszkań ze starych mebli i ich wywóz oraz utylizację wpływ mają m.in. gabaryty rzeczy (pod tym kątem dobierany jest np. rozmiar specjalistycznego auta), liczba tragarzy potrzebnych do załadunku. Finalna cena zależy także od czasu pracy.

Zamiast wystawiać niechciane przedmioty na śmietnik z przeświadczeniem, że ktoś się nimi zajmie, bądź eko i zleć to zadanie takim specjalistom jak my! Jeśli nie masz pomysłu na to, jak szybko pozbyć się niepotrzebnych i starych rzeczy z domu czy biura, zadzwoń do nas! Chętnie pomożemy Ci opróżnieniu tych miejsc oraz utylizacji mebli na terenie Krakowa!