Poznaj nas
i naszą firmę

Przeprowadzki mieszkań, firm i biur Kraków

01

Kim jesteśmy

pexels-rodnae-productions-7464736

O nas

i o tym, czym się zajmujemy

Jesteśmy firmą przewozową z Krakowa stworzoną specjalnie dla wymagającego klienta, swoją szeroką ofertę kierujemy do wszystkich podmiotów na rynku. Zajmujemy się najtańszymi przeprowadzkami w Krakowie, na terenie całej małopolski, ale też nie straszne są nam przeprowadzki krajowe i międzynarodowe, np. do Niemiec. Ponadto firma przeprowadzkowa zajmuje się utylizacją i przewozem zbędnych rzeczy, sprzątaniem strychów i piwnic oraz transportem mebli i nie tylko w obszarze miasta Kraków. Zdajemy sobie sprawę, jak trudno dziś znaleźć rzetelne firmy przeprowadzkowe i kompleksowo wykonać usługę, by klient był zadowolony, ale z naszym wysoko wykwalifikowanym zespołem młodych i ambitnych ludzi wszystko, czego życzy sobie klient, jest wykonywane w tani, a przy tym profesjonalny sposób. Przy każdym zleceniu dbamy o to, aby przeprowadzka i transport przebiegały tak sprawnie, jak tylko to możliwe.

Profesjonalne i tanie przeprowadzki m.in. firm lub przewóz w Krakowie dostępne są dla naszych klientów przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Telefon podany na stronie jest cały czas aktywny i nasi pracownicy mają dyżury, by zawsze można było się umówić na usługę. Rozumiemy, że często niespodziewanie wypada przeprowadzka, a w końcu my jesteśmy od tego, by pomóc w jej realizacji.

Oferujemy najniższe ceny w Krakowie, a także profesjonalizm wykonanej usługi oraz dogodne terminy przeprowadzki. Wszystko dla naszych klientów, by grono zadowolonych osób się powiększało. Dysponujemy zróżnicowaną flotą samochodową obsługującą tanio transport mebli oraz przeprowadzek w Krakowie.

Jesteśmy dostępni
24 h/7

W naszej pracy kierujemy się uczciwością oraz profesjonalizmem, prowadząc szczegółowe doradztwo dla osób zainteresowanych przeprowadzkami i transportem czy utylizacją mebli. Dbamy także o konkurencyjną ofertę cenową, a nasi klienci mogą dowolnie dobierać poszczególne elementy zamówienia – dzięki temu zadanie zawsze jest indywidualne, przeprowadzki dopasowane są do potrzeb konkretnej osoby czy firmy. Oferta usługowa skierowana jest również do właścicieli firm. W razie zaistnienia takiej konieczności możemy zająć się szybkim przetransportowaniem wyposażenia biura.

TRANSPORTUJEMY

ZAPEWNIAMY

– meble (fotele, stoły, krzesła, łóżka),
– sprzęt AGD, RTV (pralki, lodówki),
– instrumenty (pianina, fortepiany),
– antyki i dzieła sztuki,
– przedmioty mniejsze,
– wyposażenie biur (sejfy).

– wycenę przez telefon,
– możliwość przygotowania pudeł,
– pakowanie i zabezpieczanie,
– pomoc w demontażu, załadunku,
– rozładunek, wnoszenie i montaż,
– utylizację mebli i innych.

Formularz kontaktowy